DLA UŻYWAJĄCYCH SZKODLIWIE

Grupa zawieszona od dnia 23.03.2020 roku, można kontaktować się w kwestii psychoterapii indywidualnej.

W naszej poradni realizujemy innowacyjny program ograniczania ilości i częstotliwości używanych substancji (alkoholu, narkotyków), a także problemowych zachowań (seksu, zakupów, hazardu). Zajęcia terapeutyczne przeznaczone są dla osób chcących się dowiedzieć, czy aktualny styl korzystania jest problemem i jakie kroki mogą podjąć w celu wprowadzenia zmian w tym zakresie.

Do grupy przyjmujemy również osoby pracujące indywidualnie z psychoterapeutą, psychologiem spoza naszej poradni – po wspólnym uzgodnieniu z terapeutą tej osoby. Pracę w grupie proponujemy na okres 12 tygodni, z możliwością ewaluacji i dostosowania planu terapii do aktualnych potrzeb.
W przypadku zakończenia lub rezygnacji uczestnika z udziału w grupie, zapraszamy do grupy kolejną osobę. Liczebność grupy planujemy do 8 osób.

Wszyscy uczestnicy spotkań zobowiązani są do zachowania dyskrecji. Omawianie jakichkolwiek spraw poza grupą jest działaniem hamującym rozwój indywidualny i pracę grupy.

Zajęcia odbywają się w soboty, w godzinach: 8:30 – 10:30. Koszt udziału w grupie:  za 2 godzinną sesję; nieobecność na spotkaniu nie zwalnia z opłaty.

Przyjęcie do grupy możliwe jest wyłącznie po wcześniejszej konsultacji indywidualnej z terapeutą z naszej poradni.

W razie wątpliwości lub niejasności zachęcamy do kontaktu. 

KONTAKT

Poradnia Rodzinna OPTIMUM
ul. Sobieskiego 227
84-200 Wejherowo

Numer księgi rejestroweJ: 000000186344

NIp:5881550765
REGON:220337150

Jarosław Wesołowski
poradnia.optimum@gmail.com

Formularz kontaktowy

2 + 2 =

Gabinet jest przyjazny osobom
z niepełnosprawnością ruchową. Obiekt wyposażony jest w windę
i wygodne podjazdy.

Call Now Button