O mnie

Jarosław Wesołowski

Jarosław Wesołowski

Psychotraumatolog, Psychoterapeuta uzależnień

Tel. 721 730 777
jarekwesolowski@wp.pl

Jarosław Wesołowski

Jestem psychotraumatologiem w procesie certyfikacyjnym i certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień (nr certyfikatu 938, PARPA). W 2005 roku rozpocząłem współpracę z Ośrodkiem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wejherowie. Od 2008 roku pracuję jako psychoterapeuta uzależnień w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni.

Od 2015 roku uczestniczę w szkoleniu z zakresu psychotraumatologii prowadzonym przez Fundację Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku. Fundacja posiada akredytację Instytutu Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium. Szkolenie to pozwala mi kształcić umiejętności niezbędne w pracy psychoterapeutycznej z szeroko pojętą traumą – różnymi bolesnymi, raniącymi zdarzeniami mającymi miejsce na przestrzeni całego życia, od poczęcia do wieku senioralnego.
W swojej pracy cenię dyskrecję, zaufanie i indywidualne podejście do każdej, zgłaszającej się po pomoc osoby. W gabinecie pracuję psychoterapeutycznie indywidualnie i grupowo. Preferuję spotkania minimum jedno w tygodniu oraz łączenie pracy indywidualnej z pracą grupową.
Zapraszam do kontaktu osoby, które chciałyby zająć się m.in.: stanami lękowymi, stanami depresyjnymi, zaniżonym poczuciem sensu życia, natrętnymi myślami, skłonnością do zamartwiania się, kryzysami życiowymi, trudnościami w relacjach, trudnościami w związkach, trudnościami w sferze emocjonalnej, zaburzeniami psychosomatycznymi, zaburzeniami jedzenia i uzależnieniami. 

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

KONTAKT

Poradnia Rodzinna OPTIMUM
ul. Sobieskiego 227
84-200 Wejherowo

Numer księgi rejestroweJ: 000000186344

NIp:5881550765
REGON:220337150

Jarosław Wesołowski
poradnia.optimum@gmail.com

Formularz kontaktowy

14 + 14 =

Gabinet jest przyjazny osobom
z niepełnosprawnością ruchową. Obiekt wyposażony jest w windę
i wygodne podjazdy.

Call Now Button